Velkoobchod Bohemia Pet Food

Koncept krmiv Bohemia Pet Food je přirozený evoluční krok ve výživě psů, který u nás však v současné době nemá obdoby. Ve své podstatě se jedná o sušený BARF. Nabízíme vám tyto unikátní míchané receptury do vašeho obchodu. Buďte na trhu jedineční!

Proč zařadit směsi Bohemia Pet Food do své nabídky?

Nabídněte zákazníkovi něco zcela unikátního – skvělý kompromis mezi granulemi a čerstvou stravou BARF. Vložte do produktu kus sebe a buďte skutečně originální! 

  1. Nakupujte již připravený sušený BARF, přílohy k masu, pamlsky (sušené maso) a single-protein konzervy. Už to bude samo o sobě zajímavá položka ve vašem sortimentu. 
  2. Namíchejte si svou recepturu vlastními silami a připravte originální produkt jen pro váš obchod! Sušený BARF, příloha nebo kombinace masových přesně dle vašich představ, pod značkou Bohemia. Otiskněte do produktu svá přání a zkušenosti, prodávejte opravdu originální produkt a buďte o krok před konkurencí. 
  3. Připravíme pro vás privátní značku i v menším množství – sušený BARF Bohemia již od 100 kg. Pokud už vás nebaví v obchodě rozjíždět neustále nové značky, které se pak na internetu prodávají stejně levněji a vy ztrácíte zákazníky, vytvořte si u nás vlastní!

Buďte in a stvořte novou značku v unikátním konceptu sušeného BARFu. Se vším vám pomůžeme. Náš výživový poradce s vámi vyladí nutriční hodnoty, aby splňovaly minimální výživové nároky dle doporučení FEDIAF. Kreativní tým vám připraví grafický design vaší receptury, resp. značky.

Vy si určíte vlastní cenovou politiku, třeba i s velkoobchodním programem pro vaše potenciální obchodní partnery. Vytvoříme společně produkt, který bude dělat radost vám, vašim zákazníkům, jejich mazlíčkům a tím i nám!

Co je naším cílem?

Výživa psů je pro nás velkým koníčkem a máme ohromnou radost ze zpětné vazby, kterou na naše produkty od zákazníků dostáváme. Jsme rádi, že můžeme přispívat ke zdraví a štěstí psů a tím i jejich páníčků. Pojďte s námi spojit síly a posunout trh s krmivy pro psy o mílový krok dál – směrem ke zdravějšímu a přirozenějšímu životnímu stylu.

Pokud máte o velkoobchodní spolupráci zájem, zaregistrujte se, zaškrtněte políčka „Registruji se jako firma“ a „Mám zájem o velkoobchodní spolupráci“. No a pustíme se společně do toho!

Registrovat se

 Majitel Bohemia Pet Food

Jakub Havlín 

Zeptat se na něco


Zajímá vás víc?

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.