Pro velkoobchodníky

Koncept krmiv Bohemia Pet Food je přirozený evoluční krok ve výživě psů, který u nás však v současné době nemá obdoby. Ve své podstatě se jedná o sušený BARF. Nabízíme vám tyto unikátní míchané receptury do vašeho obchodu. Buďte na trhu jedineční!

Proč zařadit směsi Bohemia Pet Food do své nabídky?

  1. Vyrobíme pro vás vaši vlastní jedinečnou recepturu – exkluzivně pro vaši prodejnu.
  2. Budete se podílet na vývoji vlastních originálních krmných směsí.
  3. Nabídnete zákazníkovi něco zcela unikátního – skvělý kompromis mezi granulemi a čerstvou stravou BARF.

Můžeme pro vás vyrobit kompletní krmné směsi, doplňková krmiva v podobě příloh k masu nebo masovou pamlskovou směs. Nechte si například pro svůj obchod namíchat vlastní kompletní krmivo pro štěňata a další třeba pro dospělé psy, k tomu přílohu k masu pro aktivní psy nebo pamlskovou směs z několika druhů zvěřiny!

Vy sami se rozhodnete, jaké konkrétní suroviny do vaší směsi chcete, a společně vyladíme jejich poměry, abychom mohli pohlídat nutriční hodnoty. Pokud budete chtít, náš kreativní tým pro vás připraví grafický design vaší recepury, potažmo značky. Budete si samozřejmě kompletně řídit cenovou politiku vašich produktů.

Nenechávejte utíkat vaše zákazníky ke konkurenci. Společně vytvoříme jedinečně produkty, pro které se vaši zákazníci budou muset vrátit k vám, protože nikdo jiný je mít nebude.

Pokud si nechcete vytvořit vlastní značku, můžete využít i předpřipravené receptury, které postupně budou přibývat na B2B e-shopu Hájek Pet Food.

Výživa psů je pro nás velkým koníčkem a máme ohromnou radost ze zpětné vazby, kterou na naše produkty od zákazníků dostáváme. Jsme rádi, že můžeme přispívat ke zdraví a štěstí psů a tím i jejich páníčků. Pojďte s námi spojit síly a posunout trh s krmivy pro psy o mílový krok dál – směrem ke zdravějšímu a přirozenějšímu životnímu stylu.

Pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci, zaregistrujte se prosím a kontaktujte nás na e-mailutelefonicky nebo přes formulář.

Registrovat se

 

Majitel Bohemia Pet Food

Jakub Havlín

Zajímá vás víc?

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.