Diety Bohemia Pet Food

V posledních letech sledujeme obrovský nárůst poptávky po senzitivních a dietních recepturách pro psy. Tradiční veterinární diety produkované v extrudované formě jsou receptury, které se snaží pouze oklamat imunitní systém psů pomocí nízkomolekulárních bílkovin, syntetických esenciálních aminokyselin a řadou dalších vědeckých postupů. Ty ovšem neřeší příčinu zdravotního problému psa, ale pouze jeho následek. My pro vás máme řešení v podobě receptur Bohemia Pet Food, které pro vašeho psa ušijeme na míru.

Pomocí našich receptur je možné řešit velkou spoustu zdravotních neduhů – ať už má váš mazlíček intoleranci na některé suroviny, žaludeční nebo střevní problémy, dermatologické potíže, zvýšené hodnoty slinivky, zvýšené hodnoty jaterních testů, nadváhu atp. S tím vším mohou míchané receptury Bohemia pomoct, protože receptura bude určena přímo a jen pro vašeho pejska.
 
Ke každému problému je totiž potřeba přistupovat individuálně a volit ingredience, které přirozeně pomohou zdravotní komplikace nejen zmírnit, potlačit, ale zejména je vyřešit. Jak už řekl slavný Hippokrates „Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.“ Myšleno to bylo spíše na páníčky, ale dnes už víme, že u domácích mazlíčků je to stejně tak.
 
Uděláme maximum pro to, abychom pro vašeho psa pomohli najít vhodnou stravu, která prospěje jeho zdraví, aby po vašem boku mohl prožít šťastný a spokojený život bez zbytečných zdravotních problémů.
 
Pokud vám to zní dobře, můžete se zaregistrovat a pustíme se do práce!

Registrovat se


Zajímá vás víc?

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.