Naše suroviny

Jednotlivými surovinami to začíná a jsou základním kamenem zdravé výživy psů. My se pro vás snažíme vybírat zejména ty lokální a, kde je to možné, i sezónní ingredience, které pocházejí z různých koutů České republiky. Kromě toho, že tak rádi podpoříme místní, české producenty a dodavatele, jsou lokální ingredience pro organizmus nejpřirozenější.

Základní živočišné suroviny např. odebíráme od specializované firmy ze středních Čech, ve které se již druhá generace majitelů zabývá výkupem a sušením kvalitních masových ingrediencí. Ovoce, zelenina a bylinky zase pocházejí od společnosti z Čech severních, která na svých pozemcích pěstuje a sama zpracovává vlastní produkty. V jižních a středních Čechách získáváme ingredience z kategorie příloh ke krmivům a dodavatelskou síť neustále rozšiřujeme. Kritériem číslo jedna je pro nás vždy kvalita surovin.

Všechny suroviny v krmivech Bohemia Pet Food prochází sušením bez přidaných umělých doplňkových látek. Jedná se o nejstarší a nejčistší způsob uchování potravin, který garantuje vysokou biologickou stravitelnost a zachování maxima přírodních nutričních látek v ingrediencích.

„Vidím, co jím. Nebo spíše můj pes!“

Receptury Bohemia jsou transparentní a nemají co skrývat. Po otevření balení našeho krmiva nebo vaší vlastní namíchané receptury se na vlastní oči můžete přesvědčit o použitých surovinách.

 

Zajímá vás víc?

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.