Naše suroviny

Jednotlivými surovinami to začíná a jsou základním kamenem zdravé výživy psů. My pro vás vybíráme ty lokální a, kde je to možné, i sezónní ingredience, které pocházejí z různých koutů České republiky. Kromě toho, že tak rádi podpoříme místní, české producenty, jsou lokální ingredience pro organizmus nejpřirozenější.

Živočišné suroviny např. odebíráme od specializované firmy ze středních Čech, ve které se již druhá generace majitelů zabývá výkupem a sušením kvalitních masových ingrediencí. Maso má původ v lesích střední Moravy. Ovoce, zelenina a bylinky zase pocházejí od společnosti z Čech severních, která na svých pozemcích pěstuje a sama zpracovává vlastní produkty. V jižních Čechách získáváme ingredience z kategorie příloh ke krmivům a dodavatelskou síť neustále rozšiřujeme. Kritériem číslo jedna je pro nás vždy kvalita surovin.

Všechny suroviny v krmivech Bohemia Pet Food prochází sušením bez přidaných umělých doplňkových látek. Jedná se o nejstarší a nejčistší způsob uchování potravin, který garantuje vysokou biologickou stravitelnost a zachování maxima přírodních nutričních látek v ingrediencích.

„Vidím, co jím. Nebo spíše můj pes!“

Receptury Bohemia jsou transparentní a nemají co skrývat. Po otevření balení našeho krmiva nebo vaší vlastní namíchané receptury se na vlastní oči můžete přesvědčit o použitých surovinách.

 

Zajímá vás víc?

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.