Náš příběh

Výživa psů je naším dlouhodobým koníčkem. Neustále se snažíme posouvat naše znalosti kupředu a nabízet kvalitní stravu pro psy je naším posláním. V oboru se pohybujeme již řadu let a vytvořit vlastní značku a začít vyrábět vlastní krmiva je jen přirozeným vyústěním naší snahy a náš dlouhodobý sen. Je nám ctí, že můžeme používat ryzí suroviny z českých luhů a hájů a podporovat tak místní farmáře.

Majitelem značky Bohemia Pet Food a autorem nápadu na unikátní projekt míchání krmiv pro psy je pan Jakub Havlín.

„Již více jak 16 let se pohybuji v oboru PET. Za tuto dobu jsem měl možnost setkat se s řadou výjimečných lidí z oboru a učit se od nich. Největší dík patří určitě rodině Hájků z firmy Hájek Pet Food, kteří mě do tohoto prostředí zasvětili a kterým za to budu navždy vděčný. V HPF se nám podařilo navázat řadu pevných a cenných obchodních partnerství s výrobci z USA, Kanady, Švédska, Anglie, Itálie či Německa a často jako výhradní distributoři čím dál více jejich produktů uvádět na trhy v Česku, na Slovensku a v Maďarsku.

Kromě značky Bohemia Pet Food je naší srdcovou záležitostí e-shop TopKrmiva.cz, ve kterém se zaměřujeme na relativně úzký sortiment granulí, konzerv a pamlsků pro psy a kočky. Soustředíme se pouze na prvotřídní výživu a skvělý zákaznický servis. Po zkušenostech nasbíraných na této dlouhé cestě maloobchodem i velkoobchodem před námi stála výzva nejvyšší, a to byla vlastní značka – Bohemia Pet Food.

Originální nápad byl ovšem pouze základní kámen celého konceptu. Využití potenciálu projektu míchání vlastních receptur na 100% je zásluhou kreativních týmů z Digital Media Publishing a eos media, které společně našly cestu, jak vdechnout tomuto projektu online život, a tímto bych jim za to chtěl poděkovat.“

Majitel Bohemia Pet Food

Jakub Havlín

Zajímá vás víc?

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.