Bohemia Pet Food

Návrat ke kořenům

  • Návrat k přirozené stravě psů je cílem receptur Bohemia Pet Food
  • Skutečné suroviny, které můžete vidět, osahat a ochutnat
  • Všechny suroviny jsou regionálního původu “České suroviny”
  • Jsme skutečně první výrobci, kteří vyrábějí kompletní krmivo, bez přidaných umělých látek

V dnešní době, kdy je trh přesycen granulovanými krmivy, svítá zákazníkům, kteří chtějí originální a čistý produkt, naděje v podobě Bohemia Pet Food.

Vracíme se ke skutečným kořenům ve výživě psů. Nechali jsme se inspirovat starou školou chovatelů, kteří v historii neměli možnost na trhu sehnat kompletní granulovaná krmiva a krmné dávky si každý sestavoval sám z dostupných regionálních surovin. Pro nás je výzvou a potěšením znovu objevit tyto staré recepty a nabídnout Vám je v krmivech Bohemia Pet Food s přihlédnutím všech aktuálních moderních trendů.

Tento návrat ke kořenům dnes moderně označován jako “BARF” má nesporné výhody po nutriční stránce, ale má řadu nevýhod v přípravě i skladování, znalost výživových potřeb psů a časová náročnost je pro drtivou většinu běžných spotřebitelů nereálná, ne-li nemožná zvlášť v dnešním uspěchaném světě, kdy jsme rádi, že si poctivé jídlo uvaříme sami pro sebe. Přicházíme s řešením v podobě kompletního krmiva pro psy ze skutečných reálných surovin sestavených ve vhodných poměrech pro každého psa v jakékoli životní fázi. V našich recepturách jasně rozeznáte každou surovinu, kterou navíc můžete sami ochutnat a udělat si skutečný obrázek o krmivu.

Představte si skutečné suroviny plné přírodních nutričních látek, kvalitních bílkovin, přirozených tuků, minerálních látek a vitamínů.

Nechceme dělat věci lépe, chceme je dělat jinak a to se nám povedlo s Bohemia Pet Food na výbornou. Žene nás neskutečné nadšení vyrábět REGIONÁLNÍ, POCTIVÉ a ORIGINÁLNÍ produkty.

Zpět na úvodní stránku


Sortiment Bohemia Pet Food

V naší nabídce naleznete kompletní krmiva a doplňky stravy pro psy pouze z regionálních českých surovin.